جستجو
 صفحه اصلی      درباره ما        تماس با ما         ورود به سايت      
 
 
        متن خبر                               
گزارش

گزارشی از لیگ شطرنج جام اندیشمندان

شهرداری تبریز به عنوان نماینده ایران در جام باشگاه های آسیا شرکت می کند


 

هفته پایانی لیگ برتر شطرنج آقایان در حالی با حضور بزرگان شطرنج ایران و قائم مقام فدراسیون شطرنج برگزار شد که به گفته فریدون اسکندری رییس سازمان لیگ این مسابقات به لحاظ کیفی در حد مطلوبی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شطرنج، سیزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر شطرنج باشگاه‌های کشور (جام اندیشمندان) در بخش آقایان با برگزاری دور پایانی به میزبانی شهرداری تبریز به پایان رسید و شهرداری که میزبانی این مسابقات را برعهده داشت، توانست عنوان قهرمانی را از آنِ خود کند.

این رقابت‌ها که با حضور 10 تیم باشگاهی و از مرداد ماه سال جاری آغاز شده بود، در تبریز به اتمام رسید و شهرداری تبریز توانست با 50/5 امتیاز بر سکوی قهرمانی بایستد، تیم‌های پتروشیمی تندگویان خوزستان با 41 و دانشگاه آزاد تهران نیز با 35 امتیاز به ترتیب در رتبه‌های دوم و سوم قرار گرفتند. همچنین تیم اداره راه و شهرسازی لرستان به عنوان تیم اخلاق این دوره از رقابت‌ها برگزیده شد.

مراسم اختتامیه این رقابت‌ها در سالن هیات شطرنج استان و با حضور سید امیر حسینی قائم مقام فدراسیون، فریدون اسکندری رئیس سازمان لیگ شطرنج، رئیس هیات شطرنج استان، مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز، شهردار، رئیس شورای شهر و چند عضو شورای شهر تبریز برگزار شد و در پایان نیز جوایز این دوره از رقابت‌ها به تیم‌های برتر توزیع شد.

گفتنی است شهرداری تبریز به عنوان تیم برتر این رقابت‌ها جواز حضور در جام باشگاههای آسیا را کسب کرد.

تیم شهرداری تبریز در دوره گذشته به مقام نائب قهرمانی بسنده کرده بود.

 

 


نوشته شده توسط : مدیر خبر
زمان درج : 1393/12/10 - 13:37
تاریخ انتشار : 1393/12/10 - 12:00
تعداد بازدید : 679
يکشنبه 10 اسفند 1393

چاپ   بازگشت  

کلیه حقوق این پورتال متعلق به فدراسیون شطرنج جمهوری اسلامی ایران می باشد.
طراحی و اجرا پورتال و بهینه سازی (سئو) : شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات راهبر