جستجو
 صفحه اصلی      درباره ما        تماس با ما         ورود به سايت      


 

 
 
        اخبارداوران                               

درخواست برای ثبت مسابقات در فیده

در ادامه خبر فرم ثبت مسابقات شطرنج به صورت اینترنتی قرار داده شده است. هیات های مراکز استانها برای گرفتن رمز ورود به فرم با مسئول کمیته مسابقات (09123681837 افتخاری) تماس بگیرند

نمایش و دانلود فرم نسخه ورد / نمایش و دانلود فرم نسخه پی دی اف

  ادامه خبر ...

نتایج دوره داوری درجه یک شطرنج تهران اعلام شد

قبول شدگان دوره داوری درجه یک تهران می توانند با وارد کردن کد 450 در سیستم جامع نسبت به دریافت مدرک داوری خود اقدام کنند.

  ادامه خبر ...

 اعلام آمادگی هیات ها جهت برگزاری دوره های آموزشی داوری

 فدراسیون شطرنج در نظر دارد به منظور تربیت نیروی انسانی کارآمد دوره های زیر را در ۶ ماهه نخست سال در استان های داوطلب برنامه ریزی و برگزار نماید.

۱-دوره داوری درجه یک

۲-دوره داوری درجه دو

۳-دوره داوری درجه سه

۴-کارگاه آموزشی سوییس منیجر

۵- کارگاه آموزشی پخش زنده بازی ها

 از تمامی هیات های شطرنج سراسر کشور که تمایل به برگزاری دوره های مذکور دارند دعوت می شود درخواست کتبی خود را جهت بررسی تا تاریخ ۱۳۹۵/۲/۵ به دبیرخانه فدراسیون شطرنج ۸۸۹۵۱۵۱۴ -۰۲۱ فکس نمایند.  

  ادامه خبر ...

تقویم پیشنهادی سال ۱۳۹۵

فدراسیون شطرنج تقویم پیشنهادی موقت خود را در بخش رویدادهای داخلی، آسیایی ،جهانی و مسابقات آزاد بین المللی منتشر کرد. ازهیات های استانی سراسر کشور درخواست می شود بر اساس تقویم درج شده تاریخ مسابقات مهم خود را تعیین و به فدراسیون شطرنج اعلام نمایند. همچنین از تمامی کارشناسان ، صاحب نظران و مسئولین دعوت می شود پیشنهادات خود را در خصوص تقویم منتشر شده به فدراسیون شطرنج ارسال نمایند.

لینک تقویم شماره ۱

لینک تقویم شماره ۲

  ادامه خبر ...

طرح سازماندهی داوران

کمیته داوران فدراسیون شطرنج در نظر دارد به منظور برنامه ریزی اصولی اقدام به سازماندهی و ارزیابی داوران سراسر کشور نماید. لذا در گام نخست سامانه جمع آوری اطلاعات داوران در جهت تهیه بانک اطلاعاتی جامع ایجاد شده است .  از کلیه افرادی که دارای کارت رسمی داوری فدراسیون شطرنج  و یا فدراسیون جهانی می باشند در خواست می شود اقدام به پر نمودن فرمی که در ادامه متن درج شده است نمایند.

  ادامه خبر ...

صفحه 6 از 33اولين   قبلي   1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  بعدي   آخرين   

 


کلیه حقوق این پورتال متعلق به فدراسیون شطرنج جمهوری اسلامی ایران می باشد.
طراحی و اجرا پورتال و بهینه سازی (سئو) : شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات راهبر