جستجو
 صفحه اصلی      درباره ما        تماس با ما         ورود به سايت      
 
 
        متن خبر                               
اسامی بازیکنان مجاز به شرکت در مسابقات نیمه نهایی قهرمانی کشور

مسابقات نیمه نهایی قهرمانی کشور از 1 تا ۷ آذر ۱۳۹۵ در استان مرکزی (آقایان) و آذربایجان غربی (بانوان) برگزار خواهد شد.

 

نفرات زیر مجاز به شرکت در این مسابقه می باشند و تا 23 آبان فرصت دارند از طریق هیات شطرنج استان مربوطه اعلام آمادگی خود را برای حضور در این مسابقات به فدراسیون شطرنج به صورت کتبی اعلام نمایند.

اسامی 64 بازیکن دعوت شده به نیمه نهایی قهرمانی آقایان کشور :

23 نفر اول مسابقات جشنواره کشور : (در صورت انصراف نفرات بعدی جایگزین می شوند)

1-      مهرداد صداقتی 2- محسن شعرباف 3- مازیار باقری 4- محمد امین مولایی 5- سینا کوره وند 6- میلاد سالار 7- مهدی غلامی 8- میثم خطیبی 9- سید کیان پورموسوی 10- فراز قلعه دار 11- عبدالمجید روحی 12- حسین مجاوریان 13- آریا امیدی 14- امیر مسعود مرادی 15- شاهین مهندسی 16- آراد نظری 17- امیر محمد سوزنکار 18- آرمین خواجوی 19- فرزین رضایی ابری 20- آرش داغلی 21- محمد رضا پورعراقیان 22- افشین محمد پور 23- ساسان علی بابایی

31 نفر قهرمان استان ها :

1-      نیما حسین زاده از آذربایجان شرقی 2- مجتبی ترازوی عدل از آذربایجان غربی 3- حبیب بکرامی از اردبیل 4- شاهین عابدی از اصفهان 5- مهیار نجفیانپور از البرز 6- جبار نظری از ایلام 7- بهتاش سلیمی فرد از بوشهر 8- پویان دوستکام از تهران 9- چنگیز رضایی از چهارمحال و بختیاری 10- امیر محمد بهمنی از خراسان رضوی 11- محمد مهدی هجرتی از خراسان شمالی 12- میلاد مشرقی مقدم از خراسان جنوبی 13- مهدی حسینی پور از خوزستان 14- وحید خالصی از زنجان 15- مهران نوری از سمنان 16- وهاب ریگی از سیستان و بلوچستان 17- حمید رضا طهماسبی از فارس 18- شاهین جوانی از قزوین 19- مصطفی سخایی از قم 20- محمد شاه مرادی از کردستان 21- فرشاد ثمره شاهپسند از کرمان 22- کاوه خبیری از کرمانشاه 23- دانش پور از کهکیلویه و بویر احمد 24- علی عابدی از گلستان 25- آرش طاهباز از گیلان 26- میلاد چگینی از لرستان 27- سید جعفر خمیسی از مازندران 28- امیر محمد حمیدی از مرکزی 29- محمد اصبحی از هرمزگان 30- امیر علی دلاوری از همدان 31- آرمان سرستیان از یزد

10 نفر لیست ریتینگ بر اساس ماه آگوست :

1-      پرهام مقصودلو 2- پویا ایدنی 3- پوریا درینی 4- امیر رضا پور رمضانعلی 5- محمد امین طباطبایی 6- شاهین لرپری زنگنه 7- آرین غلامی 8- اصغر گلی زاده 9- سید جواد علوی مقدم 10- مسعود مصدق پور

-         در صورت فرد شدن جدول یک نفر به عنوان سهمیه میزبان با تایید کمیته فنی به جدول اضافه می گردد.

لازم به یاداوری است که مرحله سوم تحت عنوان "نهایی قهرمانی کشور" به روش دوره‌ای با 12 شرکت کننده انجام خواهد گرفت :

شرکت کنندگان شامل :

-     قهرمان کشور در دوره قبل :  علیرضا فیروزجا

-      نفر برتر از فهرست درجه بین‌المللی ماه نوامبر فیده : احسان قائم مقامی

-    10 نفر اول از مسابقات نیمه نهایی قهرمانی کشور

 ----------------------------------------------------------

اسامی 59 بازیکن دعوت شده به نیمه نهایی قهرمانی بانوان کشور :

15 نفر اول مسابقات جشنواره کشور : (در صورت انصراف نفرات بعدی جایگزین می شوند)

1-      صدیقه کلانتری 2- مطهره اسدی 3- محدثه علیجان زاده 4- سیده فاطمه ساداتی 5- ساناز اسماعیلی 6- پروا بهزاد نظیف 7- آیدا جیوی خراسانلو 8- زهرا حیدری 9- نیکی نادرنیا 10- سیده فاطمه هاشمی 11- صبا جلالی 12- فاطمه فرنیا  13- میترا اصغرزاده 14- تارا اصغرپور ماسوله 15- فاطمه ابراهیمی

 

12 نفر لیست ریتینگ بر اساس ماه آگوست :

1-      مبینا علی نسب 2- مینو عسگری زاده 3- هانیه خلجی 4- آناهیتا غلامی 5- رعنا حکیمی فرد 6- آناهیتا زاهدی فر 7- مهرنوش زوار موسوی 8- یگانه کریمی 9- رضوانه حدادی 10- هما علوی 11- نیوشا افشار 12- فاطمه زهرا رهنما

 

31 نفر قهرمان استان ها : 1- لیلا زارع زاده از آذربایجان شرقی 2- آیلار لطفی از آذربایجان غربی 3- سکینه گل پرور از اردبیل 4- طناز ازلی از اصفهان 5- ماندانا تیموری از البرز 6- نسیم احمدی از ایلام 7- نازنین هاشمی از بوشهر 8- نازنین مبرهنی از تهران 9- نرگس کاوه از چهارمحال و بختیاری 10- الناز بزازی از خراسان رضوی 11- ملیحه احمدی از خراسان شمالی 12- نرگس نورمحمدی از خراسان جنوبی 13- زینب شکاری از خوزستان 14- زهرا نعمتی فر از زنجان 15- یگانه خورشیدی از سمنان 16- لیلا صادقی از سیستان و بلوچستان 17- سیده فاطمه انصاری از فارس 18- زهرا حق شناس از قزوین 19- سمیه بسیم زاده از قم 20-  ژینا زندی از کردستان 21- سحر اکبرزاده از کرمان 22- زهرا عباسی از کرمانشاه 23- سمیرا شریفی از کهکیلویه و بویر احمد 24- تارا رحیمی از گلستان 25- نیکتا نادرنیا از گیلان 26- زینب خوش صفا از لرستان 27- سیده ستاره سبط رسول از مازندران 28- عارفه آجلو از مرکزی 29- نورسته اژدری از هرمزگان 30- نشمیل کلوندی از همدان 31- شکوفه اژدری از یزد

قهرمان جوانان زیر 20 سال کشور : وصال حامدی نیا

-در صورت فرد شدن جدول یک نفر به عنوان سهمیه میزبان با تایید کمیته فنی به جدول اضافه می گردد.

لازم به یاداوری است که مرحله سوم تحت عنوان "نهایی قهرمانی کشور" به روش دوره‌ای با 12 شرکت کننده انجام خواهد گرفت :

شرکت کنندگان شامل :

-     قهرمان کشور در دوره قبل :  سارا سادات خادم الشریعه

-      3 نفر برتر از فهرست درجه بین‌المللی ماه نوامبر فیده : 1- آتوسا پورکاشیان 2- میترا حجازی پور 3- غزل حکیمی فرد

-    8 نفر اول از مسابقات نیمه نهایی قهرمانی کشور

  

شماره فکس فدراسیون : 02188951514

 


نوشته شده توسط : کارشناس خبر 3
زمان درج : 1395/08/17 - 15:23
تاریخ انتشار : 1395/08/17 - 12:00
تعداد بازدید : 858
دوشنبه 17 آبان 1395

چاپ   بازگشت  

کلیه حقوق این پورتال متعلق به فدراسیون شطرنج جمهوری اسلامی ایران می باشد.
طراحی و اجرا پورتال و بهینه سازی (سئو) : شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات راهبر