جستجو
 صفحه اصلی      درباره ما        تماس با ما         ورود به سايت      
 
 
        متن خبر                               
نتایج دور هفتم رقابتهای شطرنج قهرمانی آسیا

شطرنج قهرمانی رده های سنی آسیا / استمرار تلاش نوجوانان برای کسب مدال

در ادامه رقابتهای شطرنج قهرمانی نوجوانان آسیا که در سوآن کره جنوبی جریان دارد ، امروز جمعه 16 مرداد  شطرنجبازان کشورمان برابر حریفان حاضر شدند و به تلاش برای کسب مدالهای رنگین خود ادامه دادند.....

 

 

در ادامه رقابتهای شطرنج قهرمانی نوجوانان آسیا که در سوآن کره جنوبی جریان دارد ، شطرنجبازان کشورمان برابر حریفان خود حاضر شدند و به تلاش برای کسب موفقیت ادامه دادند.
در دور پنجم گروه سنی زیر 18 سال پسران مرصاد خداشناس برابر تالای بکف ازقرقیزستان به برتری رسید و مسعود مصدق پور برابر آرادیا از هند مساوی شد در جدول این گروه خداشنا س و مصدق پور با 3.5 امتیاز دوم و چهارم هستند . در این رده سنی رقابتها در هفت دور به روش سوئیسی برگزارمیشود و دور ششم صبح روز یکشنبه 18 مرداد انجام میشود .


در گروه سنی زیر 16 سال پسران و در دور هفتم ، آرش طاهباز برابر بولدو از مغولستان پیروز شد و شاهین لر پری برابر کارتیگ از هند با برتری رسید در این گروه شاهین لر پری زنگنه با 5.5 امتیاز در صدراست و آرش طاهباز با 5 امتیازنفردوم است . رقابتهای این گروه سنی در9 دور به روش سوئیسی برگزار میشود .
دردورهفتم گروه سنی زیر 14 سال پسران عصر روزجمعه 16 مرداد آرین غلامی برابر ونگ از مالزی به برتری رسید . نیما فندرسکی هم برابر هرتیکش از هند پیروز شد . در جدول این گروه آرین غلامی با 6 امتیاز در صدر قرار دارد و نیما فندرسکی با 4.5 امتیاز نفر پنجم است.

درگروه سنی زیر 12 سال پسران و در دور هفتم علیرضا فیروزجا برابر نگوداک از ویتنام پیروز شد و با6.5 امتیاز همچنان درصدرجدول باقی ماند

در گروه سنی زیر 10 سال پسران در دور هفتم بردیا دانشور برابر نگوین از ویتنام به برتری رسید. سینا ابراهیمی برابر ژیاناکف از قرقیزستان پیروز شد .در جدول این گروه بردیا دانشور با 4.5 امتیاز هفتم و سینا ابراهیمی با 4 امتیاز چهاردهم است.

 و بالاخره در گروه سنی زیر 8 سال و در دور هفتم بورسا تسلیمی برابر سیندراوف از ازبکستان شکست راپذیرا شد و داود داریان برابر پرانیس حریف هندی خود مغلوب شد .در جدول بورسا تسلیمی و داود داریان با 3.5 امتیاز یازدهم و دوازدهم هستند.
این رقابتها در 9 دور و به روش سوئیسی برگزار میشود.

اما در رقابتهای دخترا ن نیز شطرنجازان کشورمان در دور هفتم به پیکار با حریفان خود پرداختند
 در گروه سنی زیر 18 سال در دور پنجم آناهیتا غلامی برابر ورشینی از هند پیروز شد و با 4.5 امتیاز همچنان در صدرگروه باقی ماند. رقابتهای این گروه بدلیل تعداد کم شرکت کننده درهفت دور انجام میشود و دور ششم صبح روزیکشنبه آینده برگزار میشود.
اما عصر امروز جمعه 16 مرداد دردور هفتم رقابتهای گروه سنی زیر 16سال   مبینا علی نسب آنایا از هند را برد و ملیکا نوروز برابر اموربکووآ از قرقیزستان به تساوی رسید. در جدول رده بندی علی نسب با 5 امتیاز چهارم و ملیکا نوروز با 2.5 امتیاز نوزدهم است
در گروه سنی زیر 14 سال و در دور هفتم آناهیتا خیرجو برابر چو از کره ج پیروز شد. صدیقه کلانتری برابر پوتلیوری از هند به برتری رسید و بالاخره فاطمه هاشمی هم برابر رامیلا واگوهیان دیگر شطرنجباز کشورمان به پیروزی رسید . در جدول صدیقه کلانتری با4.5 امتیاز ششم، خیرجو با 4 امتیاز هفتم ، هاشمی با 4 امتیاز دهم و واگوهیان با 3 امتیاز هیجدهم هستند.
در گروه سنی زیر 12 سال و در دور هفتم انوشه مهدیان برابر خیگای از ازبکستان پیروز شد ، نشمیل کلوندی برابر پارک از کره جنوبی به برتری دست یافت و مطهره اسدی برابر جیان اوه ازکره ج بابرتری رسید. در جدول رده بندی مهدیان با 4 امتیاز یازدهم ، کلوندی با 3.5 امتیاز شانزدهم و مطهره اسدی با 3 امتیاز بیست و یکم هستند.
در گروه سنی زیر10سال و در دور هفتم پرنیان غلامی برابر آلتانتویا از مغولستان به برتری رسید. نیکو عباسپور برابر هانسیل کانگ ازکره ج را برد . در جدول این گروه غلامی با 5 امتیاز سوم و عباسپور با 3.5 امتیاز یازدهم است.
و بالاخره در گروه سنی زیر 8 سال در دور هفتم نگار محمدی برابر یاشاویشره از هند به تساوی رسید و با 3.5 امتیاز در رده پانزدهم جای گرفت .
دورهشتم رقابتهای گروههای سنی مختلف روزیکشنبه 18 مرداد ساعت 9صبح به وقت کره برگزار خواهد شد.

 


نوشته شده توسط : کارشناس خبر 5
زمان درج : 1394/05/16 - 21:03
تاریخ انتشار : 1394/05/16 - 12:00
تعداد بازدید : 841
جمعه 16 مرداد 1394

چاپ   بازگشت  

کلیه حقوق این پورتال متعلق به فدراسیون شطرنج جمهوری اسلامی ایران می باشد.
طراحی و اجرا پورتال و بهینه سازی (سئو) : شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات راهبر