پیام تبریک رئیس فدراسیون شطرنج به مناسبت روز خبرنگار

۱۷ مرداد ۱۳۹۶

مهندس مهرداد پهلوازنازده رئیس فدراسوین شطرنج در پیامی فرار سیدن روز 17 مرداد، روز خبرنگار را به اصحاب محترم رسانه و راویان حقیقیت تبریک گفت.متن این پیام به شرح زیر است: "هفدهم مرداد روز خبرنگار را بر تمام راویان ارجمند و محترم که برای اطلاع رسانی فعالیت های شطرنج کشور در رسانه های مختلف تصویری، صوتی و مکتوب اعم از صدا و سیمای جمهوری اسلامی, خبرگزاری ها، نشریات، سایت ها و یا کانال ها و گروههای شطرنج کشور فعالیت می کنند تبریک می گویم.

 بدون شک امروز پیشرفت و گسترش شطرنج کشور مرهون تلاش این عزیزان است.

 اینجانب و همکارانم در مجموعه فدراسیون شطرنج همواره تمام تلاش خود را کرده ایم که از جنبه های سازنده انتقادهایی که بر عملکرد ما و فدراسیون منتشر می شود بهره گیری کنیم و با کمک همکاران خود به حد توان به رفع نواقص ذکر شده بپردازیم. هرچند کاستی هایی نیز وجود دارد که به لطف خداوند، با کمک مشاوره های دلسوزانه و همدلی خانواده بزرگ شطرنج و رسانه سعی در برطرف کردن آن داریم.

 در پایان تمایل دارم بار دیگر روز خبرنگار را به تمام کسانی که شرافت قلم را پاس داشته و باحفظ آزادگی و اخلاق حرفه ای ولو با انتشار یک تصویر یا خبر کوتاه فعالیت های شطرنجی کشور و جهان رامنعکس می کنند تبریک عرض کنم."

مهرداد پهلوان زاده-رئیس فدراسیون شطرنج
17 مرداد 1396