خبر فوری: در تازه ترین رده بندی فداسیون جهانی شطرنج، فیروزجا با 20 پله صعود در رده 56 جهان ایستاد انتخاب " مهندس محمد جعفر کامبوزیا " به عنوان نایب رئیس افتخاری فدراسیون جهانی شطرنج " فیده " در تازه ترین رده بندی فداسیون جهانی شطرنج، مقصودلو رده 76 جهان را به خود اختصاص داد اعلام تازه ترین رده بندی فدراسیون جهانی شطرنج؛ خادم الشریعه در جایگاه 19 جهان قرار گرفت انتخاب مهندس "پهلوان زاده" به عنوان عضو ارشد و دبیر کمیته قوانین فدراسیون جهانی شطرنج شطرنج در بازیهای آسیایی سال 2022 چین حضور خواهد داشت

جزئیات خبر

۱۳ بهمن ۱۳۹۷

معرفی تیم های برتر اولین دوره مسابقات بلیتس تیمی و دستجات آزاد بانوان کشور

تیم های پیشگاه نوین، همدان و هیات شطرنج البرز عناوین اول تا سوم اولین دوره مسابقات بلیتس تیمی و دستجات آزاد بانوان کشور را به خود اختصاص دادند.

اولین دوره مسابقات بلیتس تیمی و دستجات آزاد بانوان کشور به میزبانی هیات شطرنج استان البرز با شرکت 10 تیم از 6 استان البرز، گلستان، تهران، همدان، کرمان و سمنان در 7 دور به روش سوئیس تیمی برگزار شد.

نتایج تیمی و انفرادی به شرح زیر می باشد

نتایج تیمی:

مقام اول: باشگاه پیشگاه نوین تهران

مقام دوم: همدان

مقام سوم: هیات شطرنج استان البرز

نتایج انفرادی:

میز 1 :

مقام اول: نشمیل کلوندی از همدان با کسب 85٪ امتیاز

مقام دوم: تارا اصغرپور ماسوله از باشگاه پیشگام نوین تهران با کسب 83٪ امتیاز

مقام سوم: مونا سعیدپور از هیات شطرنج استان البرز با کسب 71٪ امتیاز

میز 2:

مقام اول: وصال حامدی نیا از باشگاه پیشگام نوین تهران با کسب 100٪ امتیاز

مقام دوم: پانته آ رحیمی از تیم گلستان الف با کسب 78٪ امتیاز

مقام سوم: ماندانا تیموری از هیات شطرنج استان البرز با کسب 71٪ امتیاز

میز3:

مقام اول: شیوا محبوبی از هیات شطرنج استان البرز با کسب 100٪ امتیاز

مقام دوم: ستاره سبط رسول از باشگاه پیشگاه نوین تهران با کسب 75٪ امتیاز

مقام سوم: حلما حامدی از تیم گلستان الف با کسب 71٪ امتیاز

میز4:

مقام اول: میترا اصغرزاده از باشگاه پیشگام نوین تهران با کسب 100٪ امتیاز

مقام دوم: پارمیدا قزاقی از همدان با کسب 85٪ امتیاز

مقام سوم: ماندانا رضایی مجاز از هیات شطرنج استان البرز با کسب 64٪ امتیاز

میز5:

مقام اول: درسا محمد ابراهیم خان ابری از باشگاه پیشگام نوین تهران با کسب 100٪ امتیاز

مقام دوم : تینا کرمی از مدرسه شطرنج پارسا با کسب 100٪ امتیاز

مقام سوم: سیما صیفی کار از همدان با کسب 62٪ امتیاز

سرداور: حلیمه عیوضی

داوران: الناز کمره ای، نینا همتی زاده