خبر فوری: در تازه ترین رده بندی فداسیون جهانی شطرنج، فیروزجا در رده 55 جهان ایستاد انتخاب " مهندس محمد جعفر کامبوزیا " به عنوان نایب رئیس افتخاری فدراسیون جهانی شطرنج " فیده " در تازه ترین رده بندی فداسیون جهانی شطرنج، مقصودلو رده 94 جهان را به خود اختصاص داد اعلام تازه ترین رده بندی فدراسیون جهانی شطرنج؛ خادم الشریعه در جایگاه 17 بانوان جهان قرار گرفت انتخاب مهندس "پهلوان زاده" به عنوان عضو ارشد و دبیر کمیته قوانین فدراسیون جهانی شطرنج شطرنج در بازیهای آسیایی سال 2022 چین حضور خواهد داشت

جزئیات خبر

۱۵ بهمن ۱۳۹۷

بیست و هفتمین دوره مسابقات شطرنج بین‌المللی آزاد جام فجر از فردا آغاز می شود

بیست و هفتمین دوره مسابقات شطرنج بین المللی آزاد جام فجر (گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب) از بعدازظهر فردا آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شطرنج، بیست و هفتمین دوره مسابقات شطرنج بین المللی آزاد جام فجر (گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب) از فردا در محل فدراسیون شطرنج آغاز می شود. جوایز نقدی در نظر گرفته شده برای این رقابت ها، 2 میلیارد ریال است.

در این دوره از مسابقات بیش از 800 شطرنج باز ایرانی و خارجی در سه جدول (اساتید، آزاد و نوجوانان ) به رقابت با یکدیگر می پردازند.

اهمیت این رقابت ها مسئولان فدراسیون شطرنج را بر آن داشت تا از رئیس فدراسیون جهانی ، آرکادای دورکوویچ برای حضور در تهران و تماشای این رقابت ها دعوت به عمل آورد.