خبر فوری: در تازه ترین رده بندی فداسیون جهانی شطرنج، فیروزجا با 20 پله صعود در رده 56 جهان ایستاد انتخاب " مهندس محمد جعفر کامبوزیا " به عنوان نایب رئیس افتخاری فدراسیون جهانی شطرنج " فیده " در تازه ترین رده بندی فداسیون جهانی شطرنج، مقصودلو رده 76 جهان را به خود اختصاص داد اعلام تازه ترین رده بندی فدراسیون جهانی شطرنج؛ خادم الشریعه در جایگاه 19 جهان قرار گرفت انتخاب مهندس "پهلوان زاده" به عنوان عضو ارشد و دبیر کمیته قوانین فدراسیون جهانی شطرنج شطرنج در بازیهای آسیایی سال 2022 چین حضور خواهد داشت

جزئیات خبر

۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۸

رقابت 240 شطرنج باز در یاسوج

نفرات برتر دومین دوره جام دنا معرفی شدند

نفرات برتر دومین دوره جام دنا معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شطرنج، دومین دوره مسابقات سریع شطرنج ( جام دنای 2) با حضور 240 شطرنجباز به سرپرستی دکتر محرابی رئیس هیات شطرنج استان کهکیلویه و بوبراحمد برگزار شد و در پایان نفرات زیر عناوین برتر را به خود اختصاص دادند.

نوجوان زیر 14 سال

مقام اول:امیر محمد توکلی از اصفهان


مقام دوم:میثم احمدی منش از فارس


مقام سوم:مهدی احمدی از فارس


مقام چهارم:داوود اله وردی از تهران


مقام پنجم:علی قبادی از تهران


مقام ششم:محمد براتی از کهکیلویه و بویراحمد

مقام های برتر زیر 6سال

پوربه جمالی از اصفهان


آرین تنبداز فارس

مقام های برتر زیر 8 سال

آریا خالویی از اصفهان


الینا اسحاقی از اصفهان


سید عباس فاطمی از اصفهان


مقام های برتر زیر 10سال

حسین طهماسبی از فارس


سروش عابدی از فارس


امیر کیان سعادت نژاد از فارس


مقام های برتر زیر 12سال

علی کوه پیما از فارس


عرفان احمدی از خراسان شمالی


امین راشدی از بوشهر



مقام های برتر زیر 14سال

رسول وزیری بوشهر


پوریا جمالی از اصفهان


امیر محمد سعیدی از همدان

مقام های برتر بانوان

نازنین هاشمی از بوشهر


آتنا جوهری از فارس


پارمیس وطن از فارس

مقام های برتر پیشکسوتان بالای 50 سال

علی رضا رفیعی از خوزستان


ابراهیم معرف از خوزستان


اردلان پور رضا از گیلان

مقام های برتر پیشکسوتان بالای 65 سال


فرهاد میر سعیدی از هرمزگان


بهمن فتاحیان از چهار محال و بختیاری


بهترین بازیکن زیر ریتینگ 1500


سینا زارع از فارس


صالح اجمدی از یاسوج


بهترین بازیکن بدون ریتینگ حسین زارع از فارس