خبر فوری: غول‌کشی بانوان شطرنج‌باز/ باخت تیم اول مسابقات مقابل ایران اسامی قبول شدگان دوره مربیگری درجه سه البرز استاد "اردشیرپور" از شطرنج‌بازان و مربیان خوش سابقه کشورمان درگذشت. دختران دعوت شده به اردوی رده‌های سنی 8 تا 12 سال اعلام شد برگزاری دوره مربیگری توسط استاد بزرگ مرتضی محجوب تمجید فدراسیون جهانی از عملکرد خادم‌الشریعه پوررمضانعلی: عملکرد خادم‌الشریعه در المپیاد جهانی فیده فوق‌العاده بود برد مقصودلو مقابل قهرمان سابق جهان/ ایران در جدول رده‌بندی دو پله صعود کرد خراسان رضوی قهرمان شد/ البرز در جایگاه دوم ایستاد در تازه ترین رده بندی فداسیون جهانی شطرنج، پرهام مقصودلو با صعود چشمگیر 29 پله ای در رده های و پنجاه و یکم قرار گرفت

جزئیات خبر

۱۹ مهر ۱۴۰۰

خاکپور رئیس کمیته پیشکسوتان شد

خاکپور رئیس کمیته پیشکسوتان شد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شطرنج، عباس خاکپور از پیشکسوتان و مربیان شطرنج امروز طی حکمی از سوی دکتر حسن تامینی ریاست فدراسیون شطرنج بعنوان رئیس کمیته پیشکسوتان منصوب گردید. متن ابلاغ وی به شرح ذیل می باشد:
جناب آقای عباس خاکپور
با سلام و تحیات الهی
با توجه به علاقه مندی، تعهد و تجربه جنابعالی در امور پیشکسوتان به موجب این حکم به‌عنوان رئیس کمیته پیشکسوتان شطرنج جمهوری اسلامی ایران منصوب می شوید. امید است با اتکال به خداوند منان و با بهره گیری از نظرات دیگر کارشناسان و بهره‌گیری از کلیه امکانات و استعدادهای موجود در راه خدمت به نظام جمهوری اسلامی ایران موفق و موید باشید.