خبر فوری: غول‌کشی بانوان شطرنج‌باز/ باخت تیم اول مسابقات مقابل ایران اسامی قبول شدگان دوره مربیگری درجه سه البرز استاد "اردشیرپور" از شطرنج‌بازان و مربیان خوش سابقه کشورمان درگذشت. دختران دعوت شده به اردوی رده‌های سنی 8 تا 12 سال اعلام شد برگزاری دوره مربیگری توسط استاد بزرگ مرتضی محجوب تمجید فدراسیون جهانی از عملکرد خادم‌الشریعه پوررمضانعلی: عملکرد خادم‌الشریعه در المپیاد جهانی فیده فوق‌العاده بود برد مقصودلو مقابل قهرمان سابق جهان/ ایران در جدول رده‌بندی دو پله صعود کرد خراسان رضوی قهرمان شد/ البرز در جایگاه دوم ایستاد در تازه ترین رده بندی فداسیون جهانی شطرنج، پرهام مقصودلو با صعود چشمگیر 29 پله ای در رده های و پنجاه و یکم قرار گرفت

جزئیات خبر

۲۲ بهمن ۱۴۰۲

پایان فستبوال بین المللی کاسپین  

مسابقات کاسپین با پیروزی ووگار به پایان رسید

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شطرنج، مسابقات بین المللی کاسپین با حضور بیش از 800 شطرنج باز به پایان رسید.

این مسابقات از تاریخ 13 لغایت 21 بهمن ماه به میزبانی هیات شطرنج استان گیلان در شهر رشت برگزار شد.

در پایان 9 روز رقابت در بخش استاندارد و در جدول A استاد بزرگ کشور آذربایجان، ووگار رسولف با 8 امتیاز قهرمان شد. حمیدرضا طهماسبی و استاد بزرگ پوریا درینی نیز به ترتیب دوم و سوم شدند.

در جدول B این رقابت ها رادیک آبراهمیان از کشور ارمنستان پس از 11 دور رقابت با 10 امتیاز به مقام قهرمانی رسید و سید علیرضاحسینی با 9 امتباز دوم شد. ایلیا حجتی نژاد با کسب 8.5 امتیاز و به لطف امتیاز شکنی بیشتر سوم شد.

در جدول نوجوانان بخش استاندارد، پارسا طاهری با 10.5 امتیاز قهرمان شد و ساوینا راهپیما و رهان کشاورز به ترتیب دوم و سوم شدند.