خبر فوری: غول‌کشی بانوان شطرنج‌باز/ باخت تیم اول مسابقات مقابل ایران اسامی قبول شدگان دوره مربیگری درجه سه البرز استاد "اردشیرپور" از شطرنج‌بازان و مربیان خوش سابقه کشورمان درگذشت. دختران دعوت شده به اردوی رده‌های سنی 8 تا 12 سال اعلام شد برگزاری دوره مربیگری توسط استاد بزرگ مرتضی محجوب تمجید فدراسیون جهانی از عملکرد خادم‌الشریعه پوررمضانعلی: عملکرد خادم‌الشریعه در المپیاد جهانی فیده فوق‌العاده بود برد مقصودلو مقابل قهرمان سابق جهان/ ایران در جدول رده‌بندی دو پله صعود کرد خراسان رضوی قهرمان شد/ البرز در جایگاه دوم ایستاد در تازه ترین رده بندی فداسیون جهانی شطرنج، پرهام مقصودلو با صعود چشمگیر 29 پله ای در رده های و پنجاه و یکم قرار گرفت

آخرین اخبار و رویدادها

اطلاعیه

اطلاعیه

با توجه درخواست خانواده های محترم و حفظ آرامش خانواده ها و بازیکنان و همچنین سهولت در رفت و آمد شرکت کنندگان در مسابقات استاندارد گرامیداشت شادروان قندی، به اطلاع می رساند این مسابقات با صلاحدید فدراسیون شطرنج و هیات تهران لغو و به تاریخ و شرایط دیگری که متعاقبا اعلام میگردد، موکول خواهد شد. و صرفا جمعه 15 مهرماه مسابقه رپید ( از ساعت 9:30 صبح) برگزار میگردد.

 

✅ لینک ثبت نام مسابقه رپید 15 مهر:?

 

https://ircfregistration.ir/machform/view.php?id=38546

 

روابط عمومی فدراسیون شطرنج

 

کسب دو مدال نقره در مسابقات شطرنج نونهالان و نوجوانان قهرمانی جهان

کسب دو مدال نقره در مسابقات شطرنج نونهالان و نوجوانان قهرمانی جهان

 به گزارش روابط عمومی فدراسیون شطرنج، مسابقات قهرمانی نونهالان و نوجوانان زیر 8، 10 و 12 سال جهان در دو بخش آزاد و دختران از 26 شهریور لغایت 5 مهر ماه  با حضور 746 بازیکن از سراسر جهان در 11 دور برگزار شد. 

 

? تیم ملی شطرنج نونهالان و نوجوانان ایران با سرمربیگری مربی ارشد فیده "مهرداد اردشی" و داور بین المللی "خاطره عزیزی" به عنوان سرپرست راهی مسابقات جهانی گرجستان شد.

 

در پایان این رقابت ها سینا موحد از خوزستان در رده زیر 12 سال آزاد و مائده یوسفیان از اصفهان در زده زیر 12 سال دختران هر دو با 8/5 امتیاز نایب قهرمان شدند. همچنین نفس نوری نژاد از گیلان هم امتیاز با نفر سوم با 8 امتیاز به دلیل گره گشایی بدتر در جایگاه پنجم قرار گرفت.

 

 

✅ لینک مشاهده نتایج و جدول نهایی مسابقات?

 

https://chess-results.com/tnr670150.aspx?lan=1&art=1&rd=11&flag=30

 

نایب قهرمانی سوپر استاد بزرگ پرهام مقصود لو در مسابقات شوشا جمهوری آذربایجان

نایب قهرمانی سوپر استاد بزرگ پرهام مقصود لو

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شطرنج، مسابقات سریع و برق آسای شوشا جمهوری آذربایجان در یک جدول دوره ای با حضور 10 بازیکن برگزار شد و در مجموع مسابقات سریع و برق آسا بعد از سوپر استاد بزرگ میزبان شهریار ممدیاروف، سوپر استاد بزرگ پرهام مقصود لو در پایان مسابقات به مقام نایب قهرمانی و جایزه 10 هزار دلاری این مسابقات دست یافت.